top of page

ספוטיפיי - סדרת פרסומות

בשיתוף עם נוה קמחי

חזרה פעמיים על אותה הסיטואציה במדויק, כאשר שינוי של המוסיקה בלבד משנה את הסיפור של הגיבור

סרטון 1 - הפרידה

סרטון 2- פיטורין

פנים, משרד גדול, בו שולחנות זהים מסודרים בשורות, עליהם מחשבים נייחים, טלפונים נייחים ואפרוריים, וספלי קפה שונים ומשונים. החלונות הגדולים מראים נוף עירוני מקומה גבוהה יחסית. אישה נאה בשמלה יקרה מסתובבת בין השולחנות ומצביעה על מסכי המחשב.

בחור צעיר בחליפה חומה ועניבה זולה קצת משוחררת, יוצא דרך דלת זכוכית עליה שלט שכתוב עליו בגדול CEO, וצועד לעבר אחד השולחנות. השיר Adele - Skyfall מתנגן ברקע.

הבחור הצעיר מפנה את השולחן שלו לתוך ארגז, שאר העובדים שוב מקשקשים ביניהם, ומסתכלים עליו מדי פעם. אף אחד מהם לא מחייך, או פונה אליו ישירות. הוא ממלא את הארגז בכמה תמונות שלו עם הוריו, ועוד תמונה שלו עם בחורה במהלך טיול. הוא שותה את הקפה שנשאר, ומכניס את ספל הקפה שלו לתוך הארגז. כשהוא מסיים לארוז את חפציו האישיים, הוא הולך אל המעלית, לוחץ על הכפתור, ומחכה עד שהמעלית נעצרת בקומה 42 והדלתות נפתחות. עיני כל העובדים מופנות אליו. הבחור עם הארגז נכנס אל המעלית, והדלתות נסגרות. 

-קאט-

חוץ, בניין משרדים ענק, הבחור עם החליפה החומה יוצא מהבניין, מניח לרגע את הארגז שלו, מוריד את העניבה וזורק אותה לפח. 

-קאט-

הסרטון מתנגן שוב עם השיר Icona Pop - I Love It

סגיר: מסך שחור, הלוגו של ספוטיפיי: Let us set the mood

פנים, דירה בבניין דירות. על המקרר מגנטים מחתונות שונות, המציגות זוג צעיר, חייכני ואנרגטי, הדירה עצמה כמעט ריקה מתוכן. הבחורה עומדת מחוץ לדלת, עם ארגזים. בסלון הדירה נותרו כלב גדול ושעיר, טלוויזיה, ספה צהובה, וקונסולת משחקים. עיניהם של האישה והגבר נפגשים, האישה מסתובבת בדרמטיות, הגבר מביט למטה וסוגר את הדלת. ברקע, מתנגן השיר Bobby Vinton - Mr. Lonely ומלווה את כל הסצינות. 

-קאט-

רואים את הגבר יושב על הספה בבוקסר, בוהה בטלוויזיה, ואוכל נודלס מקופסא של אוכל סיני. חתיכות נודלס נופלות על הריצפה, הגבר אינו מניד עפעף ומזפזפ בין ערוצי הטלוויזיה.

-קאט-

אותו הגבר באותה הדירה משחק עם הכלב במשיכות חבל, הדירה כבר בבלגאן טוטאלי, שערות כלב בכל מקום, שקיות וקופסאות של אוכל מוזמן ופחיות בירה מסביב לפח הזבל. הכלב מנצח במשחק, ומתלהב, קופץ ומלקק את הגבר בפרצוף. הגבר מחבק את הכלב ומלטף אותו. לפתע, טלפון סלולרי מצלצל, מסתובב על השולחן מכוח הרטט. הגבר מתעלם ממנו.

-קאט-

הגבר יושב על הספה הצהובה, הדירה קצת פחות ריקה - נוסף שולחן סלון מתקלף, כורסא אחת גדולה וכחולה, ועוד כסא נדנדה מעץ. הוא וכמה חברים יושבים מסביב לשולחן שבמרכזו בקבוק וויסקי. החברים טופחים על כתפו, הוא מסתכל עליהם, מהנהן, ושותה במהירות שוט של וויסקי. מאחוריו, כמות מפלצתית של כלים בכיור. 

-קאט-

חדר שינה, מיטה עם מצעים לא מסודרים, סדין אפור, כריות ללא ציפית ושמיכת פיקה. אותו הגבר מתהפך במיטה, ולבסוף מתפרש עליה באלכסון, ועוצם את עיניו. 

-קאט-

הסרטון מתחיל להתנגן מההתחלה, הפעם עם השיר "I'm Free" של להקת The Soup Dragons.

-קאט-

סגיר: מסך שחור, הלוגו של ספוטיפיי: Let us set the mood.

פנים, חדר שינה של נערה כבת 15, על הקיר תלויים פוסטרים של להקות לבושות שחור.

הנערה מול המראה, מתארגנת לבית הספר, מורחת ליפסטיק מאוד כהה שמשלים את הלוק הפאנקיסטי שלה. ברקע מתנגן השיר "Radiohead - Creep".

-קאט-

חוץ, כניסה של בית ספר תיכון. אותה הנערה יוצאת מאוטובוס צהוב. היא לוקחת נשימה עמוקה ומתחילה ללכת. מולה, מדרגות אבן גדולות, ושלט גדול עליו כתוב "welcome freshmen". על המדרגות ישנה המולה, תלמידים שונים אומרים אחד לשני שלום, חלקם עושים בלאגן. שני בחורים בג'קט ספורט רשמי מתחבקים באגרסיביות, חבורה של חנונים קטנים מסתכלים עליהם במבט מזועזע.

-קאט-

פנים, בית ספר. הנערה נכנסת למסדרון, שם נחשפות שאר הקליקות הרגילות של בית ספר - מעודדות, חנונים, "המקובלים" וכו'. בצד אחד של המסדרון יש שורה ארוכה של לוקרים אפורים עם גרפיטי עליהם.היא חולפת על פני מספר תלמידים המסתכלים עליה במבטחים בוחנים.

-קאט-

הנערה עומדת בקדמת הכיתה ליד המורה. רואים את המורה מדברת, בזמן שהנערה מסתכלת על התלמידים בכיתה שלה. רוב הכיתה עסוקה בדברים אחרים, שתי בנות מראות אחת לשניה משהו בטלפון, בחור אחד זורק ניירות על הראש של בחורה אחרת שקוראת ספר.  

-קאט-

הנערה מוציאה ערימה של ספרים מהלוקר, סוגרת אותו, מסתובבת, ואחד התלמידים נתקל בה בטעות, וממשיך לרוץ במסדרון לעבר החברים שלו.

-קאט-

חוץ, כניסה של בית ספר תיכון, הפעם שעות אחר הצהריים. אותה הבחורה עולה על האוטובוס, מסתכלת עוד מבט אחורה לעבר בית הספר.

-קאט-

הסרטון מתנגן מההתחלה ועד סופו, לצלילי השיר "Fall Out Boy - I Don't Care ".

סרטון 3 - יום ראשון בבית ספר

Radiohead - creep/Fall Out Boy - I don't care

bottom of page